Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Beru na vědomí

Nabídka služeb

Námi nabízené služby se vyznačují vysokou kvalitou, využitím nejmodernějších technologických prostředků, zvláště vyvažování zařízením firmy CEMB, svařovacím poloautomatem a klasické obrábění.

Servis

Provádíme servis spojovacích hřídelí a kloubů pro nákladní automobily tuzemských i zahraničních výrobců, zejména automobily: Ford transit, Volkswagen, Iveco, Man, Volvo, Scania, Liaz, Avia, Mazda, Nissan, Mercedes. Dále pro osobní automobily značek BMW, VW, Mercedes, Audi a další. Provádíme také servis zemědělských pohonů. Společnost zajišťuje opravy vsuvných táhel a V-táhel.

Opravy

Opravy provádíme běžně na počkání dle přání zákazníka. Nabízíme opravy spojovacích a kloubových hřídelí, zejména pro silniční motorová vozidla, stavební stroje či průmyslové pohony.

Opravy jsou prováděny nejmodernějšími technologiemi a poznatky z oblasti strojírenství a automobilového průmyslu. Pro rychlé zajištění vašeho požadavku oprav i servisu doporučujeme on-line objednání prostřednictvím našeho formuláře.

Prodej

Při zajišťování vlastního prodeje společnost Kardany, spol. s r.o. využívá dostupných marketingových informací. Výroba nových kardanových hřídelí s použitím originálních komponentů velikosti a rozměrů dle požadavku zákazníka je hlavní doménou společnosti.

Nabízíme vám také široký sortiment náhradních dílů pro kardanové hřídele a klouby zejména křížové čepy, drážkové hřídele, středové uložení a opravářské sady.