Beru na vědomí

Tento web používá soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte.
Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Nabídka služeb

Námi nabízené služby se vyznačují vysokou kvalitou, využitím nejmodernějších technologických prostředků, zvláště vyvažování zařízením firmy CEMB, svařovacím poloautomatem a klasické obrábění.

Servis

Provádíme servis spojovacích hřídelí a kloubů pro nákladní automobily tuzemských i zahraničních výrobců, zejména automobily: Ford transit, Volkswagen, Iveco, Man, Volvo, Scania, Liaz, Avia, Mazda, Nissan, Mercedes. Dále pro osobní automobily značek BMW, VW, Mercedes, Audi a další. Provádíme také servis zemědělských pohonů. Společnost zajišťuje opravy vsuvných táhel a V-táhel.

Opravy

Opravy provádíme běžně na počkání dle přání zákazníka. Nabízíme opravy spojovacích a kloubových hřídelí, zejména pro silniční motorová vozidla, stavební stroje či průmyslové pohony.

Opravy jsou prováděny nejmodernějšími technologiemi a poznatky z oblasti strojírenství a automobilového průmyslu. Pro rychlé zajištění vašeho požadavku oprav i servisu doporučujeme on-line objednání prostřednictvím našeho formuláře.

Prodej

Při zajišťování vlastního prodeje společnost Kardany, spol. s r.o. využívá dostupných marketingových informací. Výroba nových kardanových hřídelí s použitím originálních komponentů velikosti a rozměrů dle požadavku zákazníka je hlavní doménou společnosti.

Nabízíme vám také široký sortiment náhradních dílů pro kardanové hřídele a klouby zejména křížové čepy, drážkové hřídele, středové uložení a opravářské sady.

Změna adresy provozovny
Zobrazit celou aktualitu

Vážení zákazníci,
oznamujeme Vám, že ode dne 1. 1. 2018 dochází ke změně adresy provozovny naší společnosti Kardany, spol. s r.o. Velká Bíteš, IČO: 25589717.

Stará adresa provozovny: U Stadionu 613, 595 01 Velká Bíteš

Nová adresa provozovny: Kpt. Jaroše 79, 595 01 Velká Bíteš

Při této příležitosti si Vás zároveň dovolujeme upozornit, že již v průběhu celého měsíce prosince 2017 bude probíhat stěhování provozovny do nových prostor a proto budou veškeré opravy kardanů probíhat jen velmi omezeně. Svoje problémy konzultujte prosím telefonicky s panem Zemanem na čísle: 736 613 777. Všechny kontaktní údaje zůstaly beze změn.